TOURISM. LEISURE. HOTELS
TOURISM. LEISURE. HOTELS
29.03.2018 - 01.04.2018
Expoziţie internaţională specializată de turism, agrement şi hoteluri, ediţia a XXIII-a
TOURISM. LEISURE. HOTELS
Până la începerea expoziției au rămas zile: 190
(CIE "MOLDEXPO" SA)

Lista partitipantilor

 

1 SC AERLUX SRL RM
2 MOUZENIDIS TRAVEL SRL   RM
3 ICS TEZ TOUR SRL      RM
4 PANDATUR SRL RM
5 SRL RACURS GRUP RM
6 ONG LIGA TINERETULUI DIN MOLDOVA RM
7 TRANSENCA-TUR SRL RM
8 SC DINAS ALEXA SRL RM
9 VOIAJ INTERNATIONAL & CO SRL RM
10 MALTA TRAVEL SRL Romania
11 PETIBORTRANS SRL / GLORIA TUR RM
12 KELMAN GRUP SRL / MyWay                                                                                             RM
13 ADMIRAL TUR SRL     RM
14 SC PROMARC-R SRL / FAMILY TUR RM
15 Directia Generala de Cultura si Turism GAGAUZIA RM
16 CA ASTERRA GRUP SA RM
17 MOBSEB GRUP SRL RM
18 Офис по вопросам культуры и информации Посольства Турции Ucraina
19 Turkish Airlines Turkey
20 Hajdúszoboszlói Turisztikai Nonprofit Kft. Ungaria
21 SRL DOCTOR NONA, R.SACVOIAJ   RM
22 TELETUR SRL RM
23 MINISTRY OF TOURISM OF THE BULGARIA (5 companii) Bulgaria
24 RIKI-A TOUR LDT Bulgaria
25 AYA TRAVEL Bulgaria
26 SOLVEX Incoming Tour operator Bulgaria
27 CLUB MAGELLAN Bulgaria
28 TEDDY KAM Bulgaria
29 SUMMER HOME SERVICES LTD Bulgaria
30 TURAL MANAGEMENT Bulgaria
31 ALFA SERVICE LTD Bulgaria
32 TRAVEL AGENCY “NIKA TOUR" Bulgaria
33 OLIMPIA GROUP Bulgaria
34 БАЛКАН ЭКСПРЕСС Bulgaria
35 ALBENA HOTELS & RESORTS Bulgaria
36 COMPLEX SAINT GEORGE KAVARNA Bulgaria
37 Bulgar Tourism Tour Operator Bulgaria
38 CA KLASSIKA ASIGURARI SA RM
39 ISCA AIR MOLDOVA  RM
40 Hotel Gudauri Marco Polo - LTD "gudauri ski resort"       Georgia
41 ООО СТАР ТАЙМ КЕМП Ucraina
42 INFOTURISM GRUP SRL  RM
43 CHRISTIAN TOUR GROUP RM
44 KADIR MILLI SRL RM
45 НП РА ТЛПР RM
46 LDT BT TRAVEL RM
47 MELNIC ALEXANDRU RM
48 PASAT PARASCOVIA RM
49 VIDRAŞCO ALEXEI RM
50 COZLENCO ANTONINA RM
51 PÎNZARU VITALIE RM
52 PROIECTMEDIA GRUP SRL / AMAZON TUR RM
53 SOVADA GRUP SRL RM
54 ООО «Гостинично-курортный комплекс «Карпаты»  Ucraina
55 VISION TRAVEL SRL RM
56 STIL TUR SRL RM
57 MAGDATRANS SRL RM
58 DONATELA SRL RM
59 DIPLOM PLUS SRL RM
60 DENFIL SRL RM
61 SECTIA CULTURA ORHEI RM
62 SRL LEADER-SOLUTIONS / LAS PALMAS RM
63 ООО ДиАнна-тур Ucraina
64 SC  XAMAX SRL  RM
65 ADVADELT TURISM SRL / DELTA PARADIS RESORT Romania
66 SA. ACVINCUM SRL  / Villa Bella Romania
67 IMOLA TOURS Ungaria
68 DOSTAKARI "Hotel Medihouse" Georgia
69 "ARTMASIV"S.R.L. RM
70 PRESEDINTELE RAIONULUI GLODENI RM
71 "MAALEX GRUP"S.R.L. RM
72 LUMEA CALATORIILOR SRL RM
73 SC GE-COST 2001 SRL / NEOTOUR Romania
74 DEMIREL COMPANY SRL RM
75 SC ALEXANDR GRUP SRL / CONDOR TOURISM RM
76 ECHIP-99 SRL RM
77 VICTOR PELIN RM
78 VERNON-PRIM SRL RM
79 AMBASADA REPUBLICII SLOVACE IN RM Slovacia
80 Kupele Smerdzonka, Cerveny Klastor Slovacia
81 Penzion Bowten Slovacia
82 Penzion Bojnice Slovacia
83 TATRA-BIS SRL RM
84 "THAI POWER" S.R.L. RM
85 SYSTEM CAPITAL MANAGEMENT SRL RM
86 ASOCIAŢIA OBSTEASCĂ MEŞTERII POPULARI DIN GAGAUZIA RM
87 SRL DVD-TRANS RM
88 NEGRU -VODA MARIA RM
89 ALPIMARIN-TUR SRL   RM
90 ГРАБОВСКИ АЛЕКСАНДР / ODESSA & REGION  
91 Corina SRL / MANHATTAN RM
92 JEVISE S.R.L   / AGRO TV RM
93 NERDICA SRL RM
94 VICORN CONSULTING SRL / GOTUR RM
95 SOLOD ALEXANDRA RM
96 NATALIA GOLOBCIUC RM
97 Agency for Regional Development of Transnistria RM
98 Agentia de Stat pentru Proprietatea Intelectuala (AGEPI) RM
99 LTD LAZICA RM
100 FPC ASCONI SRL RM
101 Daraban Dumitru RM
102 SLAVION SRL RM
103 Autoritatea Nationala pentru Turism (21 companii) Romania
104 BIBI Touring Touroperator SRL Romania
105 SECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM SOROCA RM
106 HOTEL CENTRAL RM
107 “VALENTINA-TUR” S.R.L. RM
108 LUNGU SIMION RM
109 PREPELIŢĂ LUDMILA RM
110 MANEA LIDIA  RM
111 MANEA NINA RM
112 BOŢOROGA VALENTINA RM
113 DIRECŢIA CULTURĂ TURISM TINERET ŞI SPORT LEOVA RM
114 COLECTIVUL FOLCLORIC  „BUSUIOC MOLDOVENESC” s. BOROGANI RM
115 CONSILIUL RAIONAL ORHEI RM
116 VINĂRIA BRĂNEŞTI RM
117 ECO-RESORT BUTUCENI RM
118 TRUPA DE TEATRU „VIAŢA. OMUL. ARTA. BUNĂTATEA” RM
119 MAXIM PREPELIŢĂ RM
120 MEREUŢĂ ALIONA RM
121 CIBOTARI NINA  RM
122 CONSILIUL RAIONAL GLODENI RM
123 DARIE ROMEO RM
124 DIRECŢIA GENERALĂ CULTURĂ ŞI TURISM GĂGĂUZIA RM
125 TOMAILÎ NATALIA RM
126 POIDOLOVA IRINA RM
127 “MOROI”S.R.L. RM
128 ADRIAN ONUŢA RM
129 MOISEI ANA RM
130 ANDRE PETRU SOLOMON RM
131 GALANCIUC NATALIA RM
132 DIRECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM HÎNCEŞTI RM
133 DIRECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM CĂLĂRAŞ RM
134 CENTRUL DE MEŞTEŞUGURI POPULARE „CASA PĂRINTEASCĂ” s. PALANCA RM
135 MUZEUL „CASA PĂRINTEASCĂ” s. PALANCA RM
136 CENTRUL DE ODIHNĂ ŞI CREAŢIE „FESTIVAL” RM
137 SECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM NISPORENI RM
138 PANŢARU GHEORGHE RM
139 PANŢARU MIHAELA RM
140 TRIBOI ZAHARIA RM
141 TRIBOI ADRIAN RM
142 CĂRCHILAN ION RM
143 CĂRCHILAN ANGELA RM
144 ECHIM ELENA RM
145 STAMATI GRIGORE RM

 

1 SC AERLUX SRL RM
2 MOUZENIDIS TRAVEL SRL   RM
3 ICS TEZ TOUR SRL      RM
4 PANDATUR SRL RM
5 SRL RACURS GRUP RM
6 ONG LIGA TINERETULUI DIN MOLDOVA RM
7 TRANSENCA-TUR SRL RM
8 SC DINAS ALEXA SRL RM
9 VOIAJ INTERNATIONAL & CO SRL RM
10 MALTA TRAVEL SRL Romania
11 PETIBORTRANS SRL / GLORIA TUR RM
12 KELMAN GRUP SRL / MyWay                                                                                             RM
13 ADMIRAL TUR SRL     RM
14 SC PROMARC-R SRL / FAMILY TUR RM
15 Directia Generala de Cultura si Turism GAGAUZIA RM
16 CA ASTERRA GRUP SA RM
17 MOBSEB GRUP SRL RM
18 Офис по вопросам культуры и информации Посольства Турции Ucraina
19 Turkish Airlines Turkey
20 Hajdúszoboszlói Turisztikai Nonprofit Kft. Ungaria
21 SRL DOCTOR NONA, R.SACVOIAJ   RM
22 TELETUR SRL RM
23 MINISTRY OF TOURISM OF THE BULGARIA (5 companii) Bulgaria
24 RIKI-A TOUR LDT Bulgaria
25 AYA TRAVEL Bulgaria
26 SOLVEX Incoming Tour operator Bulgaria
27 CLUB MAGELLAN Bulgaria
28 TEDDY KAM Bulgaria
29 SUMMER HOME SERVICES LTD Bulgaria
30 TURAL MANAGEMENT Bulgaria
31 ALFA SERVICE LTD Bulgaria
32 TRAVEL AGENCY “NIKA TOUR" Bulgaria
33 OLIMPIA GROUP Bulgaria
34 БАЛКАН ЭКСПРЕСС Bulgaria
35 ALBENA HOTELS & RESORTS Bulgaria
36 COMPLEX SAINT GEORGE KAVARNA Bulgaria
37 Bulgar Tourism Tour Operator Bulgaria
38 CA KLASSIKA ASIGURARI SA RM
39 ISCA AIR MOLDOVA  RM
40 Hotel Gudauri Marco Polo - LTD "gudauri ski resort"       Georgia
41 ООО СТАР ТАЙМ КЕМП Ucraina
42 INFOTURISM GRUP SRL  RM
43 CHRISTIAN TOUR GROUP RM
44 KADIR MILLI SRL RM
45 НП РА ТЛПР RM
46 LDT BT TRAVEL RM
47 MELNIC ALEXANDRU RM
48 PASAT PARASCOVIA RM
49 VIDRAŞCO ALEXEI RM
50 COZLENCO ANTONINA RM
51 PÎNZARU VITALIE RM
52 PROIECTMEDIA GRUP SRL / AMAZON TUR RM
53 SOVADA GRUP SRL RM
54 ООО «Гостинично-курортный комплекс «Карпаты»  Ucraina
55 VISION TRAVEL SRL RM
56 STIL TUR SRL RM
57 MAGDATRANS SRL RM
58 DONATELA SRL RM
59 DIPLOM PLUS SRL RM
60 DENFIL SRL RM
61 SECTIA CULTURA ORHEI RM
62 SRL LEADER-SOLUTIONS / LAS PALMAS RM
63 ООО ДиАнна-тур Ucraina
64 SC  XAMAX SRL  RM
65 ADVADELT TURISM SRL / DELTA PARADIS RESORT Romania
66 SA. ACVINCUM SRL  / Villa Bella Romania
67 IMOLA TOURS Ungaria
68 DOSTAKARI "Hotel Medihouse" Georgia
69 "ARTMASIV"S.R.L. RM
70 PRESEDINTELE RAIONULUI GLODENI RM
71 "MAALEX GRUP"S.R.L. RM
72 LUMEA CALATORIILOR SRL RM
73 SC GE-COST 2001 SRL / NEOTOUR Romania
74 DEMIREL COMPANY SRL RM
75 SC ALEXANDR GRUP SRL / CONDOR TOURISM RM
76 ECHIP-99 SRL RM
77 VICTOR PELIN RM
78 VERNON-PRIM SRL RM
79 AMBASADA REPUBLICII SLOVACE IN RM Slovacia
80 Kupele Smerdzonka, Cerveny Klastor Slovacia
81 Penzion Bowten Slovacia
82 Penzion Bojnice Slovacia
83 TATRA-BIS SRL RM
84 "THAI POWER" S.R.L. RM
85 SYSTEM CAPITAL MANAGEMENT SRL RM
86 ASOCIAŢIA OBSTEASCĂ MEŞTERII POPULARI DIN GAGAUZIA RM
87 SRL DVD-TRANS RM
88 NEGRU -VODA MARIA RM
89 ALPIMARIN-TUR SRL   RM
90 ГРАБОВСКИ АЛЕКСАНДР / ODESSA & REGION  
91 Corina SRL / MANHATTAN RM
92 JEVISE S.R.L   / AGRO TV RM
93 NERDICA SRL RM
94 VICORN CONSULTING SRL / GOTUR RM
95 SOLOD ALEXANDRA RM
96 NATALIA GOLOBCIUC RM
97 Agency for Regional Development of Transnistria RM
98 Agentia de Stat pentru Proprietatea Intelectuala (AGEPI) RM
99 LTD LAZICA RM
100 FPC ASCONI SRL RM
101 Daraban Dumitru RM
102 SLAVION SRL RM
103 Autoritatea Nationala pentru Turism (21 companii) Romania
104 BIBI Touring Touroperator SRL Romania
105 SECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM SOROCA RM
106 HOTEL CENTRAL RM
107 “VALENTINA-TUR” S.R.L. RM
108 LUNGU SIMION RM
109 PREPELIŢĂ LUDMILA RM
110 MANEA LIDIA  RM
111 MANEA NINA RM
112 BOŢOROGA VALENTINA RM
113 DIRECŢIA CULTURĂ TURISM TINERET ŞI SPORT LEOVA RM
114 COLECTIVUL FOLCLORIC  „BUSUIOC MOLDOVENESC” s. BOROGANI RM
115 CONSILIUL RAIONAL ORHEI RM
116 VINĂRIA BRĂNEŞTI RM
117 ECO-RESORT BUTUCENI RM
118 TRUPA DE TEATRU „VIAŢA. OMUL. ARTA. BUNĂTATEA” RM
119 MAXIM PREPELIŢĂ RM
120 MEREUŢĂ ALIONA RM
121 CIBOTARI NINA  RM
122 CONSILIUL RAIONAL GLODENI RM
123 DARIE ROMEO RM
124 DIRECŢIA GENERALĂ CULTURĂ ŞI TURISM GĂGĂUZIA RM
125 TOMAILÎ NATALIA RM
126 POIDOLOVA IRINA RM
127 “MOROI”S.R.L. RM
128 ADRIAN ONUŢA RM
129 MOISEI ANA RM
130 ANDRE PETRU SOLOMON RM
131 GALANCIUC NATALIA RM
132 DIRECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM HÎNCEŞTI RM
133 DIRECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM CĂLĂRAŞ RM
134 CENTRUL DE MEŞTEŞUGURI POPULARE „CASA PĂRINTEASCĂ” s. PALANCA RM
135 MUZEUL „CASA PĂRINTEASCĂ” s. PALANCA RM
136 CENTRUL DE ODIHNĂ ŞI CREAŢIE „FESTIVAL” RM
137 SECŢIA CULTURĂ ŞI TURISM NISPORENI RM
138 PANŢARU GHEORGHE RM
139 PANŢARU MIHAELA RM
140 TRIBOI ZAHARIA RM
141 TRIBOI ADRIAN RM
142 CĂRCHILAN ION RM
143 CĂRCHILAN ANGELA RM
144 ECHIM ELENA RM
145 STAMATI GRIGORE RM